Interaktív akadályverseny az 1848-as forradalom emlékére

2018. március 28.

Valentin Nap

Bálint nap alkalmából a Diákönkormányzat és a sütő -főző szakkör meglepetéssel kedveskedett az osztályoknak. Teremről teremre vándorolva csodálatosan finom, házikészítésű süteményekkel kényeztették a tanulókat. Köszönjük!

2018. február 24.

Parent-Teacher Ball - Szülői Bál

Dear Parents,
You are cordially invited to attend the Parent-Teacher Ball on February 23, 2018 (18.30) to be held at the Concert Hall FMH Cultural Centre (Venue: 1119 Budapest, Fehérvári út 47.) We wish to continue an important tradition of appreciating your long term support with a special event, free buffet and welcome drink. Formal attire. No ticket required, entrance is free. RSVP

Kedves Szülők!
Tisztelettel és szeretettel várjuk Önöket 2018. február 23-án, este fél hétkor egy immár hagyománnyá váló Szülői Bálra, amely az FMH Fővárosi Művelődési Ház (1119 Budapest, Fehérvári út 47.) különtermében kerül megrendezésre. Ezzel az eseménnyel szeretnénk kötetlen lehetőséget biztosítani, hogy szülő és tanár együtt tölthessen egy kellemes estét, megünnepelve 25. évfordulónkat. Szeretnénk továbbá megköszönni hosszútávú támogatásukat az est programjával, ingyenes büféasztallal és üdvözlő itallal. Megjelenés alkalomhoz illően. A belépés ingyenes.

2018. január 24.

"My Hero..." Projekt hét Budapesten : Nobel Díjasaink (Erasmus+ Európai Együttműködési Program)

Az Európai ERASMUS+ együttműködés keretében Budapesre érkezett partneriskolákkal, a "Hőseink" témakör keretében a Nobel díjasokról szerveztünk szakmai napot. Díszvendégünk, Nagy Ferenc tanár úr csodálatos előadással gazdagította az estét.

2018. január 3.

Nemzetközi Érettségi Diploma Program Extended Essay tantárgyi ösztöndíjasok díjátadó ünnepsége 2017

Tantárgycsoportonként a legeredményesebb tanulók pénzjutalomban (ösztöndíjprogram) részesültek. A díjakat Varga Ildikó igazgató és Gordon MacLean Nemzetközi Érettségi program koordinátor adta át.

2018. január 3.

Országos kompetenciamérés eredménye 2016 Matematika (néhány gimnázium összehasonlító adatai)

2017. március 8.

Szalagavató 2016