Ezüst a két tanítási nyelvű iskolák versenyében (Read, write... and perform)

Dávid Zsófia, Horváth Blanka és Andrej Ovcharuk 9. évfolyamos tanulóink második helyezést értek el a tizedikesek versenyében. Gratulálunk a sikerhez! Felkészítő tanár: Sebőkné Szabó Emőke.

2018. december 12.

Hosszabb téli szünet!!!

A szabadnapok átszervezése révén január 7-én, hétfőn jövünk először iskolába!

December 21. péntek: UTOLSÓ TANÍTÁSI NAP (Első 4 óra megtartva 8.30-12.00) Osztálykarácsony 12.00-13.30
December 22 - január 6.: TÉLI SZÜNET

2018. október 24.

Interaktív akadályverseny az 1848-as forradalom emlékére

2018. március 28.

Valentin Nap

Bálint nap alkalmából a Diákönkormányzat és a sütő -főző szakkör meglepetéssel kedveskedett az osztályoknak. Teremről teremre vándorolva csodálatosan finom, házikészítésű süteményekkel kényeztették a tanulókat. Köszönjük!

2018. február 24.

"My Hero..." Projekt hét Budapesten : Nobel Díjasaink (Erasmus+ Európai Együttműködési Program)

Az Európai ERASMUS+ együttműködés keretében Budapesre érkezett partneriskolákkal, a "Hőseink" témakör keretében a Nobel díjasokról szerveztünk szakmai napot. Díszvendégünk, Nagy Ferenc tanár úr csodálatos előadással gazdagította az estét.

2018. január 3.

Nemzetközi Érettségi Diploma Program Extended Essay tantárgyi ösztöndíjasok díjátadó ünnepsége 2017

Tantárgycsoportonként a legeredményesebb tanulók pénzjutalomban (ösztöndíjprogram) részesültek. A díjakat Varga Ildikó igazgató és Gordon MacLean Nemzetközi Érettségi program koordinátor adta át.

2018. január 3.

Országos kompetenciamérés eredménye 2016 Matematika (néhány gimnázium összehasonlító adatai)

2017. március 8.

Szalagavató 2016