Kötetlen Szülői találkozó szombat délután

Kötetlen délutáni programra hívták iskolánk tanárai a szülői közösséget szombaton, melynek célja az volt, hogy diákjaink szülei jobban megismerhessék gyermekeik tanárait, illetve egymást, a szülők támogató közösségét. Hisszük, hogy a szülő és a tanár közötti kölcsönös tiszteleten alapuló kapcsolat az, ami a gyermek fejlődésének igazi támasza. Ezen a délutánon alkalmunk nyílt arra, hogy problémákról, lehetőségekről, tervekről beszélgessünk egymással mi, szülők és tanárok, az iskolai falain kívül, kötetlenül.

A rendezvényen a XI. kerület gasztronómiai csodáit is megkóstolhattuk, hiszen számos kerületi vállalkozó mutatta be termékeit. Köszönettel tartozunk az alábbi kiállítóknak, akik vendégül látták iskolánk tanárait és a szülőket:

Megszegett Ígéret Pékműhely
Palack Borbár
Pinky Fruit - Zöldség delikátesz
Stelázsi sajt és felvágott
Trillázs Sütide
Tunki-Tunki - vegán mártogatós

Az idei szülő-tanár találkozó szervezését Tóth Gábor, Tóth Liza 9.B osztályos tanulónk édesapja vállalta, a helyszínt pedig Varga-Szabó Andrea biztosította a Millenium Gardens Kantinban.

Köszönjük a szervezést, a remek hangulatú délutánt!

2024. október 14. hétfő